GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 9614036
*
nr 961 4036
Kaffeservis
3 delar, Made in Italy, Rostfritt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:07:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 20:01:24
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffekopp kaffekoppar kaffeservis made in italy rostfritt
-
5023 Kaffekoppar
10 + 4 delar, Royal Grafton, "Dynasty", England
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:51
-
5308 Kaffeservis
3 delar, nysilver, A G Dufva. Höjd: 11-21 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:39
-
5403 Kaffeservis
30 delar. "Classic Rose", "Björnbär", Rosenthal. 1..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:52
-
4106 Kaffeservis
47 delar, Hackefors, Vinranka
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:23
-
5402 Kaffeservisdelar
Royal Copenhagen, Blå Blomst, 27 del
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:03
-
4318 Mat / kaffeser..
72 delar, Rosenthal, Vienna
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:44
*
Kaffeservis
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4036
Kaffeservis
3 delar, Made in Italy, Rostfritt
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 20:01:24 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffekopp kaffekoppar kaffeservis made in italy rostfritt
-
5023 Kaffekoppar
10 + 4 delar, Royal Grafton, "Dynasty", England
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:51 -
5308 Kaffeservis
3 delar, nysilver, A G Dufva. Höjd: 11-21 cm
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:39 -
5403 Kaffeservis
30 delar. "Classic Rose", "Björnbär", Rosenthal. 1..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:52
-
4106 Kaffeservis
47 delar, Hackefors, Vinranka
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:23 -
5402 Kaffeservisdelar
Royal Copenhagen, Blå Blomst, 27 del
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:03 -
4318 Mat / kaffeser..
72 delar, Rosenthal, Vienna
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:44